Novinky

REHABILITAČNÍ SLUŽBY

NOVINKA - OD 21. 9. 2017

 

V našem podiatrickém centru Medicia můžete od září nově využívat i široké nabídky rehabilitačních služeb pod vedením zkušené fyzioterapeutky. Nabízíme širokou škálu rehabilitační péče pro zlepšení pohybového aparátu, chůze a zdraví Vašich nohou. 

Přehled a ceník našich rehabilitačních služeb naleznete zde: Ceník rehabilitačních služeb

Objednat se můžete na tel. čísle 777 703 501.

Těšíme se na Vás.

ZIMNÍ VÝPRODEJ
Velké slevy zimní a speciální obuvi již nyní! Obuv diabetická, lymfatická i dětská s velkými slevami - neváhejte, máme už jen pár kousků u jednostlivých modelů.
Objednávky do vánoc
Pokud chcete dostat objednané zboží do vánoc, podívejte se na následující informace:
  • U zboží skladem zašlete objednávku nejpozději do středy  21.12.2016  do 15.00 hod.
  • U obuvi značek Varomed, Florett a Medi pak nejpozději do pondělí  19.12.2016 do 12.00 hod.
  • Zároveň je potřeba pro dopravu volit PPL (zatím stále doručuje do 1 dne, u ČP je to několik dnů).
Varomed - obuv pro citlivé nohy

Obuv Varomed je určena zákazníkům s citlivýma nohama, ovšem vyberou si i ti, kteří mají rádi pohodlnou a širokou obuv, která nikde netlačí. Varomed nabízí širokou nabídku - pohodlná obuv větších šířek pro domácí i venkovní nošení: http://bit.ly/varomedsirokenohy, obuv pro nohy s vybočenými palci http://bit.ly/varomedvbocenepalce, obuv pro diabetiky http://bit.ly/varomeddiabeticka. U většiny modelů je navíc možné vložit vlastní individuální vložku. Boty od německého výrobce jsou velmi kvalitní a vyrobeny v EU.

CO NAJDETE NA MEDICII?

MEDICIA Vám přináší zdravou a pohodlnou obuv a doplňky v péči o nohy. Vybíráme pro Vás obuv, která se vyznačuje větší šířkou, nižšími podpadky, ortopedickou vložkou a kvalitním zpracováním. Širokou nabídku u nás naleznou také zákazníci s citlivýma nohama, po operaci nohou, s vybočenými palci, diabetici a dalšími speciálními požadavky. Můžete si u nás vybrat také kvalitní české ponožky s nesvíravým lemem vhodné hlavně pro diabetiky a dále pečující kosmetiku o nohy - napomáhající boji proti mykózám, pocení nohou atd. Chceme, aby se vaše nohy cítily v pohodě.

 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem