ProntoMan Spray 250 ml

 
Sprej pro antiseptické čištění a ošetření areálů kůže a nehtů.
 
Dostupnost DO 10 DNŮ
470 Kč
   
Kód produktu 918
Značka Prontoman
Kategorie PODOLAND.CZ
 

 

SPREJ PRO ANTISEPTICKÉ ČIŠTĚNÍ A OŠETŘENÍ AREÁLŮ KŮŽE A NEHTŮ

 
Vlastnosti:

Jedná se o hotový vodný roztok na antiseptické čištění areálů kůže a nehtů. Na základě sníženého povrchového napětí a sprejové aplikace dekontaminuje spolehlivě a bezbolestně všechny těžce přístupné areály. Bezpečně jsou tak odstraněny rizika infekce jako multirezistentní choroboplodné zárodky (MRSA) nebo původci mykóz. Současně změkčuje ProntoMan sprej velmi šetrně zrohovatění, minimalizuje zápach nohou a ran a umožňuje atraumatické, bezpečné a rychlé podologické komplexní ošetření.

Při poraněních kůže může být ProntoMan sprej použit k profylaxi infekcí a podporu hojení. Obsahové látky se mnohonásobně klinicky osvědčily, jsou dermatologicky nezávadné a jsou známé jako prostředky první volby při ošetřování ran.

ProntoMan sprej netlumí granulaci a epitelizace, nevykazuje žádné cytotoxické, dráždvé, iritační nebo senzibilizační příznaky a může být používán bez negativních vlivů dlouhou dobu. Chrání také před MRSA a mykotickými choroboplodnými zárodky a je velmi dobře snášen alergiky a diabetiky.

 
Použití:

Dekonataminace kůže: Před každým ošetřováním postříkejte nohy pacienta vydatně s ProntoMan sprej. Nechte nejméně 2 minuty působit.

Změkčení tvrdé kůže: Postříkejte nohy pacienta vydatně. Nechte působit roztok na kůži tak dlouho, až se začnou odumřelé kožní buňky namodrale odlupovat. Při silném zrohovatění je třeba zvýšit dobu působení, přičemž musí být areál ošetřování udržován neustále vlhký. V případě potřeby postříkejte znovu. Na závěr je možné změklé kožní buňky atraumaticky odstranit, např. s exkavatorem.

 
Bezpečnostní pokyny:

ProntoMan sprej nepoužívejte současně s mýdlem, mastmi, oleji nebo gely. Nesmí se používat na osoby, alergické na některou látku obsaženou ve výrobku.

 
Složení:

Aqua purificata; 0,1% undecylenamidopropyl-betaine; 0,1% polyaminopropyl-biguanidy.

 

Obsah:

250 ml

Hmotnost 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.