Naše prodejna Medicia v Ostravě - Mariánských Horách má jako zdravotnické zařízení - výdejna a prodejna zdravotnických potřeb - OTEVŘENO i v době protiepidemických opatření. Jsme připraveni Vám poradit a pomoci v pracovních dnech od 8.30-12.00 a 13.00-16.30 hod.

Podiatrické centrum Medicia

SLUŽBY PRO ZDRAVÉ NOHY A CHŮZI

 

OŠETŘUJEME KLIENTY Z CELÉ ČR I ZE ZAHRANIČÍ

  

TEL.: 777 703 501

  


 

ikona chodidla NEHTOVÁ KLINIKA:

 

NÁPRAVA ZARŮSTAJÍCÍCH NEHTŮ

Naše pracoviště provádí ošetření zarůstajících nehtů metodou Arkady, což je unikátní neinvazivní  patentovaná metoda. Na rozdíl od chirurgických invazivních metod nehtový aparát nedestruuje, ale pomocí speciálních nástrojů rekonstruuje nehtovou ploténku do fyziologického stavu. To umožňuje klientovi – na rozdíl od invazivních metod– okamžitý návrat do pracovního i osobního života bez omezení.

V případech, kdy není indikována metoda Arkady, uplatňujeme při řešení zarůstajících nehtů kompletní škálu jiných neinvazivních metod. Patří k nim tejpování, podkládání (tamponáda), aplikace Sulci protektorů, rovnátek a nehtová modeláž.

Z důvodu častých recidiv po chirurgických výkonech provádíme jako prevenci dalších recidiv unikátní plastiku zbytnělých kožních valů dle Arkadyho. Jde o drobný chirurgický výkon v oblasti nehtového aparátu, který nedestruuje nehtovou ploténku, lůžko ani nehtovou zárodečnou lištu (matrix).

 

NEHTOVÁ HYGIENA

Ošetření problematických nehtů lékařem (deformace, mykózy, atd.) Nehty získají po sérii výkonů opět svůj přirozený vzhled. Ošetření je vhodné nejen pro všechny, kdo řeší zdraví a estetiku nehtů, ale např. i pro nemocné, kdy je péče o nohy náročnější (diabetici apod.). 

 

ODBORNÁ SUCHÁ (PŘÍSTROJOVÁ) PEDIKÚRA

Šetrné ošetření nehtů a otlaků pedikérkou pomocí profesionální brusky a špičkové německé kosmetiky ProntoMan. Ošetření bez namáčení nohou šetří čas a je vhodné zejména pro citlivější klienty (diabetici atd.). Kosmetika ProntoMan napomáhá v prevenci mykóz, zmírňuje tvorbu zrohovatělé kůže a je velmi dobře snášena citlivou pokožkou a alergiky. 

 

 

ikona chodidla PODIATRICKÁ PORADNA:

 

VYŠETŘENÍ NOHOU

Vyšetření plosek nohou, klenby i nehtového aparátu lékařem. Poradí klientům také s výběrem vhodné obuvi, vložek a korektorů. Vše lze rovnou zakoupit v prodejna Medicia.

 

MĚŘENÍ NOHOU A VÝROBA VLOŽEK A OBUVI NA MÍRU

Měření nohou a zajištění výroby ortopedických vložek a obuvi na míru.

 

 

NAŠI ODBORNÍCI A VEDENÍ CENTRA:       

 

 

Další spolupracovníci:

 

MUDr. Eva Šuláková
Helena Depčínská
Stanislava Zahatlanová   
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.