Objednávky na e-shopu přijímáme, vyřízeny budou po ukončení dovolené od 26.7.2021. Děkujeme za pochopení.

Jarní kolekce

Nová kolekce zdravotní obuvi pro všechny příležitosti je tady! 

 

Hledáte pohodlné lodičky pro širší nohy?

Větší šíře H a kvalitní materiály Vám zajistí pohodlí, které hledáte. V naší nabídce najdete i lodičky s úpravou pro vbočené palce - díky streči se obuv přizpůsobí požadované šířce chodidel.

Prohlédnout lodičky na e-shopu ZDE.

 

Potřebujete pohodlné polobotky, které se přizpůsobí šířce Vašich chodidel?

Díky větším šířkám H a K budete mít dostatek prostoru pro prsty i vyšší nárt. Tyto boty jsou vhodné také pro otékající nohy, díky použitým materiálům - kombinace kůže a streče se totiž dokáží i během dne přizpůsobit šířce chodidel. Pohodlné jsou i pro ty, kteří mají vbočené palce tzv. halluxy anebo trpí na patní ostruhy. Samozřejmostí u všech modelů je vyjímatelné vložky, takže si můžete vložit své vlastní ortopedické vložky.

Prohlédnout polobotky na e-shopu ZDE.

 

Chtěli byste pohodlné baleríny s vyjímatelnou vložkou?

Maximálně pohodlné balerínky ve větších šířkách H a K Vám zajistí pohodlnou chůzi. Kombinace kůže a streče navíc zajistí přizpůsobení prstové části požadované šířce chodidel a budete se v nich cítit pohodlně po celý den. Balerínky mají vyjímatelné stélky, takže si do nich můžete jednoduše vložit vlastní stélky. 

Prohlédnout baleríny na e-shopu ZDE.

 

Chystáte se sportovat a potřebujete pohodlné tenisky pro široké nohy?

Řešíte potíže s širšími nebo otékajícími chodidly a přesto rádi sportujete a chodíte do přírody? Máme pro Vás nabídku pohodlných tenisek ve větších šířkách H a K, které jsou nejen velmi kvalitní a vydrží Vám, ale díky vyjímatelným stélkám Vám umožňují si boty přizpůsobit vlastním potřebám - lze vložit vlastní ortopedické vložky.

Prohlédnout tenisky na e-shopu ZDE.

 

Hledáte pohodlnou obuv do práce - ať už pracujete v kanceláři, ordinaci nebo nemocnici?

Osvědčená pohodlná pracovní obuv s ortopedickou úpravou pro celodenní nošení Vám pomůže předcházet bolestem zad a významně ulevuje zatížení pohybového aparátu. Některé modely mají strečové dílce v oblasti palců a jsou proto vhodné i pro halluxy - vbočené palce. Pracovní obuv je české výroby a vyznačuje se velmi kvalitními materiály a špičkovým zpracováním - vydrží Vám opravdu dlouho.

Prohlédnout pracovní obuv na e-shopu ZDE.

Prohlédnout pracovní obuv v bílé a černé barvě ZDE.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.