Jarní kolekce

Nová kolekce zdravotní obuvi pro všechny příležitosti je tady! 

 

Hledáte pohodlné lodičky pro širší nohy?

Větší šíře H a kvalitní materiály Vám zajistí pohodlí, které hledáte. V naší nabídce najdete i lodičky s úpravou pro vbočené palce - díky streči se obuv přizpůsobí požadované šířce chodidel.

Prohlédnout lodičky na e-shopu ZDE.

 

Potřebujete pohodlné polobotky, které se přizpůsobí šířce Vašich chodidel?

Díky větším šířkám H a K budete mít dostatek prostoru pro prsty i vyšší nárt. Tyto boty jsou vhodné také pro otékající nohy, díky použitým materiálům - kombinace kůže a streče se totiž dokáží i během dne přizpůsobit šířce chodidel. Pohodlné jsou i pro ty, kteří mají vbočené palce tzv. halluxy anebo trpí na patní ostruhy. Samozřejmostí u všech modelů je vyjímatelné vložky, takže si můžete vložit své vlastní ortopedické vložky.

Prohlédnout polobotky na e-shopu ZDE.

 

Chtěli byste pohodlné baleríny s vyjímatelnou vložkou?

Maximálně pohodlné balerínky ve větších šířkách H a K Vám zajistí pohodlnou chůzi. Kombinace kůže a streče navíc zajistí přizpůsobení prstové části požadované šířce chodidel a budete se v nich cítit pohodlně po celý den. Balerínky mají vyjímatelné stélky, takže si do nich můžete jednoduše vložit vlastní stélky. 

Prohlédnout baleríny na e-shopu ZDE.

 

Chystáte se sportovat a potřebujete pohodlné tenisky pro široké nohy?

Řešíte potíže s širšími nebo otékajícími chodidly a přesto rádi sportujete a chodíte do přírody? Máme pro Vás nabídku pohodlných tenisek ve větších šířkách H a K, které jsou nejen velmi kvalitní a vydrží Vám, ale díky vyjímatelným stélkám Vám umožňují si boty přizpůsobit vlastním potřebám - lze vložit vlastní ortopedické vložky.

Prohlédnout tenisky na e-shopu ZDE.

 

Hledáte pohodlnou obuv do práce - ať už pracujete v kanceláři, ordinaci nebo nemocnici?

Osvědčená pohodlná pracovní obuv s ortopedickou úpravou pro celodenní nošení Vám pomůže předcházet bolestem zad a významně ulevuje zatížení pohybového aparátu. Některé modely mají strečové dílce v oblasti palců a jsou proto vhodné i pro halluxy - vbočené palce. Pracovní obuv je české výroby a vyznačuje se velmi kvalitními materiály a špičkovým zpracováním - vydrží Vám opravdu dlouho.

Prohlédnout pracovní obuv na e-shopu ZDE.

Prohlédnout pracovní obuv v bílé a černé barvě ZDE.