Varomed - boty pro nohy s patní ostruhou

Trápí Vás patní ostruha a marně hledáte vhodnou pohodlnou obuv?

Máme pro Vás Varomed Brooklyn - model přímo vyvinutý pro tento problém. Boty vynikají vysokou kvalitou a pečlivým zpracováním. Jsou vyrobeny ve větší šířce K. Svrchní materiál je kůže, podšívka je z prodyšného Dialina. Součástí obuvi je specializovaná vložka pro patní ostruhu, Polyuretanová (PU) podešev má integrovaný polštářem pro patní ostruhu pro maximální odlehčení.

 

 

JAKÉ PŘEDNOSTI NABÍZÍ VAROMED SYSTÉM OCHRANY PATNÍ OSTRUHY?

  • Kompletní systém sestávající z obuvi a vložky chránící patní ostruhu.
  • Měkké lože v podrážce boty a vložka odlehčují bolestivou oblast paty.
  • Více místa v botě – pro velmi silné nebo silně oteklé nohy.
  • Vložka může být v případě potřeby upravena odborníkem.
  • Stabilní podrážka, jistý nášlap.

KDY JE NOŠENÍ VAROMED SYSTÉMU PRO PATNÍ OSTRUHY SMYSLUPLNÉ?

  • Jako dlouhodobé řešení v případě patní ostruhy a plantární fasciitidy.
  • Jako dočasné řešení během výroby individuální vložky pro patní ostruhu.

CO JE VAROMED SYSTÉM PRO PATNÍ OSTRUHU?

Varomed systém pro patní ostruhu sestává z odlehčující vložky a této odpovídající boty. Ve speciální vložce pro patní ostruhu je zapracován v oblasti zvápnělé ostruhy měkký speciální polštářek. Tím je bolestivá oblast paty při nášlapu odlehčena. Díky korkovému okraji vložky je celá noha stabilně uložena. Část tlaku paty a přednoží je absorbována dobře tvarovanou podélnou klenbou vložky. Uvnitř zapracované srdíčko anatomické stélky odlehčuje hlavičky zánártních kostí, díky čemuž je svalstvo nohy aktivováno a trénováno. Vložka je potažena na omak příjemným a měkkým mikrovelurem.

V podešvi boty je vpracován v oblasti paty mechový polštářek. To pomáhá tomu, aby při výrazně zvětšené patní ostruze podešev netlačila na bolestivé místo. Varomed systém pro patní ostruhu tedy poskytuje dvojnásobné odlehčení pro partie patní ostruhy.

Web button